top of page

Vaša láska, 
Váš príbeh.

Ahojte, keď ste sa dostali až sem pravdepodobne ste už prešli celú galériu lásky. Ďakujem že ste si našli čas prezrieť si moju tvorbu. Poviem Vám niečo aj o mne. Fotografovaniu sa venujem už vyše 6 rokov a stále sa snažím napredovať. Je to skrátka neodmysliteľná súčasť môjho života, ktorá ma baví a napĺňa. Je to kreatívna práca pri ktorej sa dá vždy vymyslieť kopu nových nápadov spolu s Vami, čo na práci fotografky zbožňujem. 

Fotografický dizajn som vyštudovala na strednej umeleckej škole, takže môžem povedať že ma škola bavila, keďže fotenie je moja srdcovka.

Rada vymýšľam kreatívne nápady, taktiež zaujímavé alebo štýlové prostredia. Naše spoločné fotenie vždy plánujem spolu s Vami, tak, aby vystihovalo Vás a na fotení ste sa cítili uvoľnene a príjemne, len vtedy môžu vznikať prirodzené a autentické momenty.

Snímka obrazovky 2021-12-30 o 10.16.43.png
IMG_9178.jpg

Prečo milujem, čo robím.

Fotenie je pre mňa úžasné povolanie alebo môžem tomu povedať, že aj poslanie pretože ma fascinuje čo všetko sa dá na fotografií vyjadriť a zachytiť, tie emócie, láska, radosť a neopakovateľné momenty, vďaka fotografiám sa k ním môžeme kedykoľvek vrátiť. Vieme si zaspomínať na danú chvíľu a prežiť ju znovu. A ten moment tu už bude navždy. No nie je to krásne ?

Preto s radosťou odfotím aj ten Váš príbeh, Vašu lásku, a je jedno akú podobu má. Či už máte záujem o párové, svadobné alebo rodinné fotenie veľmi rada Vás odfotím prostredníctvom môjho pohľadu a fotoaparátu. Neváhajte ma kontaktovať, či už cez kontaktný formulár, emailom alebo mi rovno zavolajte budem sa na Vás tešiť.

bottom of page