top of page

Galéria lásky.

Patrícia a Peter
 

V srdci malebnej krajiny na juhu Slovenska, sa odohral jeden z najkrajších dní v živote Patrície a Petra. Obklopení čarovnou prírodou a s dychberúcim výhľadom na historický Ostrihom, kde si sľúbili večnú lásku.

portrety-7.jpg
P1224646.jpg
portrety-41-2.jpg

Svadobný deň Ivanky a Martina

Minimalistická a urbanistická svadba v srdci Bratislavy.

Romantická svadba v štýle "boho pampas grass".

Deň plný lásky, romantiky a emócií.

Slová nevesty Karin -

Áno mám 21 a vydala som sa:)
Vždy som obdivovala mladých ľudí, čo na seba čakajú a potom sa rozhodnú pred Bohom sľúbiť si lásku, úctu a vernosť na celý život. Aj keď dnešná doba nás učí presný opak. Vravia, čo je to za šialenstvo zaviazať sa natrvalo takí mladí...Predsa najprv kariéra až potom rodina nie ?
Poviem vám drahí priatelia, pre mňa bolo manželstvo vždy najväčším snom! Vďaka za takých ľudí čo vedia, že to nie je len papier, manželstvo je sviatosť. 

1-50.jpg

Svadobné fotenie Simonky a Dávida

Slová nevesty Simonky

Jednou z naj najdôležitejších vecí pre mňa boli svadobné portréty. Tieto fotky vznikli tri dni po svadbe a bolo to najlepšie rozhodnutie, aké sme mohli spraviť. Fotenie bolo plné zábavy, smiechu, blbostí a hlavne bolo plné času a bez stresov. Vravím si, ach znova sa dať líčiť, znova sa dať maľovať. Každý cent za to stál, každé euro, lebo peniaze boli aj budú ale tieto okamihy zachytiť v takejto pohodovej atmosfére by bolo u nás nereálne nafotiť v svadobný deň. Úplne som pochopila, prečo to ľudia odporúčajú, stálo za to.

Paulu Odporúčam každému, kto si predstavuje pri sebe v daný deň usmievavú fotografku, pri ktorej nebudete mať s ničím problém, pri ktorej nebudete mať stres z fotenia, ktorá bude mať trpezlivosť pri fotení, zasmeje sa a vysvetlí vám, ako sa máte postaviť aby to bolo dobré.

bap-3.jpg

Svadobné fotenie v uličkách Banskej Bystrice.

Láska Barborky a Paľka

Barborka a Ján

Nádherný svadobný deň, ktorý sa odohral neďaleko Rajeckých Teplíc. Sobáš sa konal vonku v obklopení prírody a lesa. Vdaka, že som sa mohla zúčasť tak krásneho svadobného dňa. 

WEB_PORTRETY-106.jpg
bap-99.jpg

Dokonalosť v každom detaile, podľa Katky a Konráda.

Dokonalá svadba v štýle boho pampas grass. Krásna výzdoba, všetko premyslené do detailu k tomu krásny mladý zamilovaný pár, ktorý si povedal svoje Áno. Radosť fotiť.

P4121108.jpg

Nikoleta a Ondrej

Skvelé fotenie v uličkách Starého mesta s Nikoletou a Ondrejom.

Svadobný deň Katky a Denisa.

Na predsvadobné fotenie sme si odbehli počas svadobnej hostiny, aby sme zachytili krásny západ slnka. 

P5201656.jpg

Zasľúbili sa.!
Láska v kaviarni.

Autentické a prirodzené. Lásky plný príbeh Ester a Jakuba pri prechádzke po meste a posedení v kaviarni.

Prechádzka Španiou dolinou.

Zimné fotenie s Majkou a Milanom. Všetky momentky sme zachytili pri prechádzke v krásnej baníckej obci Španej doline. Skutočne nádherné prostredie a úžasný párik.

Svadobný deň Mišky a Miška

Pozrite si veľký deň Mišky a Michala.

Elisa a Kairo

 

Elegantný a sympatický párik. Nikdy by som nepovedala, že toto bolo ich prvé spoločné fotenie.


 

bottom of page